رد کردن لینک ها

سیستم اعلام حریق

درباره ی سیستم اعلام حریق

با توجه به اینکه آتش سوزی یکی از عوامل مهم مرگ و میر و وارد آمدن خسارت مالی گسترده در جهان می باشد . از آنجایی که براساس آمار موجود ،دومین عامل آتش سوزی را الکتریسیته تشکیل می دهد،بحث اعلام و اطفا حریق از اهمیت ویژه ای در احداث ساختمان ایمن برخوردار می باشد.

امروزه از سیستم های اعلام حریق به طور گسترده در ساختمان ها و اماکن مسکونی و صنعتی استفاده می شود تا خسارتهای ناشی از حریق را به حداقل برسانند و همچنین برای اطلاع دادن به ساکنین ساختمان در مواقع بروز حریق از این سیستم ها استفاده میشود تا حدالامکان از تلفات جانی جلوگیری شود. برای تشخیص حریق از اثرات سه گانه آن یعنی دود و حرارت و شعله از انواع دتکتور دودی، دتکتور حرارتی، دتکتور شعله و … استفاده می شود. شرکت سازه نیرو با توجه به اهمیت بالای این سیستم و خسارات ناشی از آن طراحی خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا انجام داده و کارفرما را در زمینه نگهداری و تعمیر آموزش خواهد داد.
به طور کلی سیستم های اعلام حریق در دو نوع آنالوگ و آدرس پذیر ساخته شده‌اند. دفتر فنی و مهندسی هوش برتر با توجه به اهمیت بالای این سیستم خسارات ناشی از آن طراحی خود را بر اساس استانداردهای روز دنیا مانند استانداردهای EN54,LPCB , UL, DIN انجام می دهد .خدمات فروش و پشتیبانی تجهیزات اعلام حریق را به مشتریان ارائه می‌دهد

بازگشت به بالای صفحه